Ponuka hybridných vozidiel Honda zaparkovaných pred budovou.

Originálne príslušenstvo Honda

Môžete si vybrať z množstva balíkov príslušenstva alebo samostatného príslušenstva na vylepšenie, ochranu alebo skrášlenie vášho vozidla. Či už ide o ochranné prvky, dizajnové prvky pre exteriér alebo interiér, prípadne organizér do batožinového priestoru, v ponuke sa nájde niečo pre každého.

Interiér vozidla Honda s displejom

Prečo práve originálne príslušenstvo Honda?

Pretože je jednoducho to pravé pre vaše auto. Bolo navrhnuté, aby sedelo dokonale a tiež spĺňa vysoké štandardy kvality.

Naše príslušenstvo je vyvíjané spolu s vozidlom a testuje sa priamo na ňom, pretože bezpečnosť je na prvom mieste nášho zoznamu priorít.

Nabíjanie vášho elektromobilu alebo plug-in hybridu

Vozidlo Honda zaparkované pod prístreškom

Nabíjanie doma

Nabíjanie vášho elektromobilu doma zvládnete hravo vďaka nabíjačkám Honda Power Charger. Všetky sa ľahko používajú, sú spoľahlivé a efektívne. Dostupné sú v troch verziách a vyrobené podľa prísnych štandardov rovnako ako každý produkt Honda, obsahujú množstvo dômyselných funkcií, ktoré uľahčia život každému vodičovi. K dispozícii sú tri typy v závislosti od požiadaviek užívateľa.

Stiahnite si katalóg s ponukou nabíjačiek Honda Power Charger
Vozidlo Honda zaparkované pod prístreškom

Vyberte si tú správnu nabíjačku…

Nabíjačka Honda Power Charger
Ponúka nabíjací výkon až 22 kW v trojfázovej verzii alebo 7,4 kW jednofázovo na rýchlejšie nabíjanie doma.

Nabíjačka Honda Power S
Ponúka inteligentné nabíjanie s možnosťou integrácie inteligentnej domácnosti po pripojení k nabíjačke Honda Power Charger S+. Ponúka aj možnosť autorizácie jej používateľov. Výkon až 22 kW v trojfázovej verzii alebo 7,4 kW jednofázovo.

Nabíjačka Honda Power Charger S+
Dokáže komunikovať s viacerými nabíjacími jednotkami Honda a ponúkať riešenia e-mobility, ako je napríklad dynamické riadenie výkonu. Výkon až 22 kW v trojfázovej verzii alebo 7,4 kW jednofázovo.

Vozidlo Honda zaparkované pod prístreškom

Verejné nabíjanie

Na cestách nemôže byť nabíjanie vášho nového elektromobilu jednoduchšie a rýchlejšie. Pomocou nášho nabíjacieho kábla môžete svoj elektromobil nabíjať z verejných nabíjacích staníc a súkromných nabíjacích staníc vybavených konektorom Type 2.

Prečítajte si viac o nabíjaní

Nabíjačky Honda Power Charger – kľúčové vlastnosti

Ikona kvality
Kvalita
Nabíjačky Honda Power Charger prešli náročnými skúškami. Sú navrhnutá tak, aby boli pripravené na budúcnosť. V prípade potreby ich možno rýchlo a jednoducho aktualizovať.
Ikona bezpečnosti
Bezpečnosť
Bezpečnosť je vždy našou najvyššou prioritou. Preto boli naše nabíjačky navrhnuté pre vonkajšie aj vnútorné použitie, bez ohľadu na počasie. Inštaláciu nabíjačky však zverte do rúk profesionálom s potrebným oprávnením, ktoré vyžaduje legislatíva.
Ikona ergonomického dizajnu
Ergonomický dizajn
Nabíjačky Honda Power Charger obsahujú na LED informačnom paneli informácie ohľadom aktuálneho režimu a na digitálnom displeji zobrazujú spotrebu energie (kWh). Keď je kábel pripojený, uzamkne sa na oboch koncoch s cieľom dosiahnuť maximálnu bezpečnosť.
Ikona nabíjania
Rýchle a spoľahlivé nabíjanie
Nabíjačky Honda Power Charger využívajú striedavý prúd používaný v každej domácnosti a umožňujú majiteľom elektromobilov nabiť akumulátor elektromobilu alebo plug-in hybridu na 100 % kapacity tým najefektívnejším spôsobom. Dá sa použiť s rôznymi typmi káblov a nepretržite monitoruje teplotu a v prípade potreby reguluje nabíjací výkon.
Ikona technológie inteligentnej domácnosti
Technológia inteligentnej domácnosti
Top modely boli navrhnuté pre jednoduchú integráciu so súčasnými najpopulárnejšími technológiami inteligentnej domácnosti. Vďaka protokolom UDP, Modbus TCP a vstupnému spínaču sa dokáže ľahko pripojiť k technológii, ktorá je ústredným prvkom mnohých domácností
Ikona autorizácie užívateľa
Autorizácia užívateľa
Systém bezkontaktných kariet (založený na RFID) umožňuje obmedziť používanie nabíjačky len na držiteľov kariet. To znamená zvýšenú bezpečnosť v zdieľaných obytných priestoroch a podnikoch využívajúcich zdieľané plne elektrické alebo plug-in hybridné vozidlá. S jednou nabíjačkou Power Charger S+ je možné autorizovať maximálne 1024 kariet, zatiaľ čo nabíjačka Power Charger S ponúka maximálne 20 kariet na jednotku.
Pohľad spredu na model Honda HR-V zaparkovaný na príjazdovej ceste.

Nakonfigurujte si svoj model Honda
s originálnym príslušenstvom

Vytvorte si dokonalé auto vybavené príslušenstvom Honda pomocou nášho interaktívneho konfigurátora. Vyberte si model, farbu exteriéru, výbavu, príslušenstvo a ďalšie.

Príslušenstvo Honda: Najčastejšie otázky

Aká je záručná doba na originálne príslušenstvo Honda?

Ak si kúpite originálne príslušenstvo Honda a necháte si ho namontovať u autorizovaného predajcu Honda na nové vozidlo, vaša záruka na neho bude taká dlhá ako štandardná záruka na vozidlo Honda:

– V prípade montáže na nové vozidlo je záručná lehota 3 roky alebo 100 000 km (podľa toho, čo nastane skôr).

 

Čo mám robiť, ak som stratil kľúč od originálneho uzamykateľného príslušenstva, ako je strešný box?

Poznačte si číslo uvedené na zámku a obráťte sa na svojho predajcu so žiadosťou o objednanie náhradného kľúča

 

Kde si môžem kúpiť ďalšie RFID karty, ak chcem autorizovať viacero kariet k jednej nabíjačke?

Ďalšie karty sú dostupné v sadách po 5 ai môžete si ich kúpiť u vášho predajcu Honda.

Spýtajte sa svojho miestneho predajcu Honda