Honda Connect

Majte na cestách aj v živote všetko pod kontrolou vďaka infotainmentu Honda CONNECT. Tento intuitívny multimediálny systém s dokonale prehľadnou 9" dotykovou obrazovkou umožňuje jednoduchý prístup k zoznamom skladieb, navigácii alebo vybraným funkciám vozidla. Prepínajte medzi aplikáciami a rôznymi funkciami vrátane Android Auto™ a bezdrôtového Apple CarPlay®.

 

Honda CONNECT umožňuje bezproblémovú synchronizáciu s vašim smartfónom pomocou Bluetooth®, Wi-Fi, USB a HDMI. Či sa už pohybujete po neznámych cestách s pomocou navigačného systému Honda, alebo počúvate svoju obľúbenú hudbu, infotainment Honda CONNECT je pripravený uľahčiť a spríjemniť vám každú cestu.

Vlastnosti infotainmentu Honda CONNECT

Dotyková obrazovka infotainmentu Honda CONNECT umožňuje pohodlnú navigáciu v aplikáciách Honda na domovskej obrazovke a dokonca dokáže rozpoznať a uložiť vaše obľúbené aplikácie. Najnovšia generácia bola navrhnutá tak, aby ste mali všetky informácie jednoducho dostupné na dosah ruky. Zoznámte sa bližšie s vybranými funkciami, ktoré ponúka: